Žákovka
519 322 287 725 776 449 info@zsamsladna.cz

a Mateřská škola Ladná

Výpadek elektrické energie

Ve dnech 18.5. a 26.5.2022 z důvodu výpadku elektrické energie bude mimo provoz školní jídelna. Prosíme rodiče dětí, které navštěvují školní družinu a současně chodí na obědy, aby dětem v tyto dny "přilepšili" a dali jim větší…
Naše škola

O naší škole

Jsme malotřídní škola rodinného typu s pěti ročníky a školní družinou umístěná nedaleko krásné přírody lužního lesa a Lednicko-Valtického areálu.  V letošním školním roce 2021/2022  probíhá výuka ve čtyřech kmenových třídách. Všechny jsou vybaveny novým žákovským nábytkem, stolními počítači a interaktivními tabulemi. V půdní vestavbě jsou dvě učebny - multimediální a dílna. Obě jsou pravidelně využívány jak v běžné výuce tak k zájmovým činnostem. Multimediální učebna je vybavena čtrnácti notebooky, stolním počítačem, interaktivní tabulí a také softwarem pro výuku jazyků. Školní dílna je vybavena pracovními "ponky" se svěráky a dalším nářadím. Vznikají zde různé výrobky a také rozmanitá "výtvarná díla" našich žáků. V letošním školním roce zde bude umístěna také keramická pec. Třetí místností v půdní vestavbě je školní družina, taktéž vybavená interaktivní tabulí a stolním počítačem. Tyto prostory slouží také k setkávání rodičů, dětí a zaměstnanců školy např. na velikonočních nebo vánočních dílnách apod. Součástí školní družiny jsou také zájmové útvary, které jsou zdarma.

Pocit příjemné rodinné atmosféry dotváří zimní zahrada. Je zde vybudován útulný prostor pro naše malé čtenáře - čtenářský koutek. Všechny místnosti v půdní vestavbě včetně zimní zahrady jsou klimatizovány.

Třídy:

I. třída - 1. ročník - 14 žáků