logo

Základní škola a Mateřská škola LADNÁ


Žákovská knížka


Jméno:
Heslo:

Kalendář akcí ZŠ

Kalendář akcí MŠ

Základní škola a Mateřská škola Ladná, příspěvková organizace - ekatalog.czZákladní školy - ekatalog.cz
škola

O základní škole

 

 

Vítejte na stránkách naší školy 

Jsme malotřídní škola rodinného typu s pěti ročníky a školní družinou. V letošním školním roce 2019/2020  probíhá výuka v úplně zrekonstruované budově. Kromě toho, že byly zrekonstruovány učebny v prvním podlaží, které jsou moderně vybaveny včetně interaktivních tabulí, tak přibyly učebny v půdní vestavbě. Zde byla zbudována moderní dřevodílna, která bude sloužit nejen k práci se dřevem, ale budeme ji využívat i jako místnost pro výtvarnou výchovu a další tvoření.  Další učebna je multimediální. Tato je vybavena čtrnácti notebooky, interaktivní tabulí, softwarem pro výuku jazyků a počítačem pro vyučujícího. Třetí místností v půdní vestavbě je školní družina a vše dotváří zimní zahrada, kde jsme zbudovali malý koutek přírody. Všechny místnosti v půdní vestavbě jsou samozřejmě klimatizovány.  Vyučujeme podle Školního vzdělávacího programu pro základní vzdělávání Základní školy a Mateřské školy Ladná č. j. 21/2015, verze č. 4. Máme všechny předpoklady, abychom mohli poskytovat žákům kvalitní základy všeobecného vzdělávání. Kromě základního vzdělávání nabízíme poměrně širokou nabídku zájmových útvarů.

V letošním školním roce jsou na naší škole tři třídy s pěti ročníky. Školu nyní navštěvuje 35 žáků.

I. třída - 1. ročník - 9 žáků

II. třída - 2. ročník -4 žáci

              3. ročník - 10 žáků

III. třída - 4. ročník - 4 žáci

               5. ročník - 8 žáků 

 

 

Co nabízíme:

 • rodinné, klidné a příjemné prostředí malé vesnické školy
 • nízký počet žáků ve třídě
 • individuální přístup pedagogů k žákům
 • využití nové multifunkční haly k maximální spokojenosti našich žáků
 • výuku v moderně vybavených učebnách s interaktivními tabulemi
 • individuální péči o žáky s poruchami učení a žáky mimořádně nadané
 • širokou nabídku zájmových útvarů
 • stravování ve školní jídelně, dopolední i odpolední svačinky 
 • projekt "Ovoce do škol"
 • účast v řadě akcí pořádaných školou
 • výuka v klidném a bezkonfliktním prostředí

„Je úžasné, co děti dokáží, když jim k tomu dáme příležitost.“

- Linda Dobson

 

 

Prohlášení o přístupnosti

Webová prezentace Základní školy a Mateřské školy Ladná je vytvořena s ohledem na maximální přístupnost obsahu. Splňuje požadavky dle § 4 a 5 zákona č. 99/2019 Sb., o přístupnosti internetových stránek a mobilních aplikací a o změně zákona č. 365/2000 Sb., o informačních systémech veřejné správy a o změně některých dalších zákonů, ve znění pozdějších předpisů.

Uspořádání a ovládání stránek je navrženo tak, aby stránky byly dostupné jak pro alternativní prohlížeče, tak i pro osoby se specifickými potřebami. Některé texty nejsou definovány v relativních jednotkách. Pro zvětšení je potřeba použít systémových nástrojů (nastavení prohlížeče).

Kód stránek je vytvořen v souladu s normou HTML 5, pomocí kaskádových stylů CSS.

Jiné formáty

Na našich webových stránkách jsou informace nabízeny i v podobě dokumentů formátu COC(X), XLS(X) a PDF, a to zejména z důvodů, že obsahují typografické prvky a formátování, které webový formát HTML nepodporuje, nebo jsou příliš velké, proto pak doporučujeme jejich stažení.

PDF - pro tento formát je volně ke stažení prohlížeč Adobe Acrobat Reader, případně lze doinstalovat doplněk přímo do webového prohlížeče.

DOC(X), XLS(X), PPT(X) - společnost Microsoft poskytuje ke svým produktům řady Office volně ke stažení prohlížeče.

ZIP - některé dokumenty mohou být z důvodu velikosti komprimovány (komprimovaný soubor je možně dekomprimovat přímo v OS Windows, v případě jiného OS je možné stáhnout zdarma nástroj na dekomprimaci).

Kontakt na administrátora webu

Vaše případné náměty či informace o problémech při zobrazování těchto stránek můžete zaslat na adresu info@zsamsladna.cz nebo admin@h-optimal.cz.

Toto prohlášení bylo vypracováno dne 28. listopadu 2019