• 30.1.Vydání výpisu z vysv

• 9.3.Bruslení
  • 23.3.Depistáž školní zral

Družina

Při naší ZŠ působí školní družina s provozem do 15:45 hodin. Družinu navštěvují žáci od první do páté třídy.

Činnost školní družiny je zaměřena na výtvarnou, pracovní, tělesnou, hudební a společenskou výchovu. Příznivého počasí využíváme k pobytu dětí na čerstvém vzduchu - tématické vycházky, pobyt na hřišti ap.

V odpočinkové části mají děti možnost zvolit si hry podle vlastního zájmu a nálady.

Zájem ze strany rodičů je velký a kapacita školní družiny je každoročně naplněná.

Součástí školní družiny jsou také zájmové kroužky. Jejich nabídka pro daný školní rok je uvedena v záložce "Zájmové útvary".