Žákovka
skola.png

Karanténa

Vážení rodiče,

V průběhu testování žáků antigenními testy v pondělí 6.12.2021 byla potvrzena u 8 žáků naší školy pozitivita. Jedná se o žáky 1., 2. a 3. ročníku. Tito žáci byli odesláni na PCR testy, u pěti z nich se do této chvíle potvrdil Covid-19, na výsledky PCR testu zbývajících žáků zatím čekáme. Po konzultaci s KHS byly třídy 1., 2. a 3. uzavřeny a žáci odesláni do karantény. Tyto třídy budou od středy 8.12. vyučovány distančně - přes SKYPE. Prosíme všechny rodiče, aby si připravili počítače a stáhli si SKYPE. Rodičům žáků prvního ročníku budou rozeslány informace o připojení ještě dnes. Výuka ve 4. a 5. ročníku po poradě s KHS bude probíhat podle běžného rozvrhu.

Školní družina bude také mimo provoz a nebudou probíhat ani zájmové útvary.

Obědy si mohou vyzvedávat ve školní jídelně do jídlonosičů pouze ti, kteří jsou v karanténě a nemají potvrzený Covid-19.

Ohledně ošetřovného dostanou rodiče informace v průběhu dnešního dne - po zaslání dalšího vyjádření KHS.

Sledujte, prosím, informace v systému"Žákovka". Děkujeme za pochopení.