• 22.6.Školní akademie
  • 26.6.Sportovní olympiáda

• 22.6.Akademie
  • 22.6.Pasování předškoláků

Dobrý den, děkujeme za Váš zájem.

Vítejte na webových stránkách Základní a Mateřské školy Ladná. Neváhejte a prohlédněte si naši školu online.

Nové webové stránky

1.12.2015

Vytvořili jsme pro Vás nové webové stránky se zajímavým obsahem a přehlednou strukturou. Díky informačnímu systému je aktualizujeme rychle a jednoduše.

Informační systém

V blízké době bude spuštěn informační systém pro rodiče žáků školy, kde budou mít možnost sledovat známky svých dětí z předmětů v elektronické žákovské knížce a posílat omluvenky. Pokud žáci chodí na obědy do školní jídelny, budou pomocí informačního systému omluveni současně ze školy i z obědů.

Obsah stránek

Kromě novinek, fotogalerií, všech potřebných dokumentů a aktuálních jídelníčků zde najdete také kalendáře akcí a budete mít vždy přehled co vaše děti v blízké době čeká.

Předchozí1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14Další